Lokalne firmy a widoczność w sieci – pozycjonowanie stron w Krakowie

Lokalne firmy a widoczność w sieci – pozycjonowanie stron w Krakowie

Na seo4.net zamówisz pozycjonowanie Krakow

Popularność internetu oraz komfort korzystania z niego w celu wyszperania potrzebnych towarów i usług doprowadziła do tego, że każda firma chce obecnie zaistnieć w sieci. W rzeczy samej, samo uruchomienie strony firmowej nie zagwarantuje, że klienci nas znajdą – ważna jest wszak widoczność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Wiele mniejszych przedsiębiorstw, funkcjonujących jedynie na określonym obszarze lub nawet w jednej miejscowości, na przykład w Bydgoszczy czy też w Krakowie, zastanawia się, czy optymalizacja i pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne to szansa dla drobnych podmiotów

Użytkownicy internetu szukając w wyszukiwarkach sklepów stacjonarnych lub usług korzystają z reguły z fraz lokalnych, innymi słowy zawierających nazwę danej miejscowości, przykładowo “sklep rtv kraków”, “masażysta kraków” lub “cukiernia kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla małych firm na pokazanie swoich usług potencjalnym odbiorcom, przebywającym w danym mieście. Usługa pozycjonowania dla firm lokalnych nie odbiega wiele od tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się tak naprawdę tym, że strategia SEO skierowana jest na wzrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, m.in. przez wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, założenie i optymalizację wizytówki GMF oraz zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać stronę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w obszarze tworzenia stron internetowych i optymalizacji, pozycjonowania od prawie 15 lat. Przez ten czas do głębi poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu lokalnym biznesom zwiększyć widoczność ich stron www i w ten sposób dotrzeć do nowych klientów. Oferujemy wszechstronne działania SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, uzupełnienie treści, a także link building. Nad realizacją planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem prac czuwa indywidualny Account Manager, a korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może kontrolować w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania.

Dane:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]