O czym warto pamiętać podczas poszukiwań lokalu na imprezę?

O czym warto pamiętać podczas poszukiwań lokalu na imprezę?

Organizacja imprez firmowych Kraków - więcej informacji o tej usłudze.

Przyjęcia firmowe to nie tylko zloty integracyjne czy plenerowe pikniki dla zatrudnionych i ich rodzin, mające za zadanie stworzenie silnych więzi między pracownikiem i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują huczne eventy, np. po to, by celebrować otrzymane nagrody branżowe, jak również różne szkolenia, gale dla kontrahentów biznesowych i sympozja. Takie wydarzenia wymagają właściwego przygotowania, szczególnie jeżeli mają być wykorzystane potem działaniach promujących markę.

Jak dobrać salę na organizację imprezy firmowej?

Jeśli nie mamy w budynku firmy dużych pomieszczeń, które nadają się do organizacji w nich bankietu, należy rozejrzeć się za ofertami najmu lokali, które zdołają pomieścić wszystkich podejmowanych gości uroczystości. Kluczowe jest, aby miejsce, w którym organizujemy imprezę korespondowało swoim stylem do rangi organizowanego wydarzenia. Prestiżowe spotkania dla akcjonariuszy marki, w trakcie których celebrowany jest jej sensacyjny sukces, nie mogą odbyć się w byle jakim lokalu. Wypada w takich przypadkach zorganizować event w unikatowym miejscu, które wyraźnie uwydatni prestiż wydarzenia. Z kolei jeśli na imprezę poproszeni zostaną uczestnicy nie zamieszkujący w najbliższej okolicy lokalu, trzeba zdecydować się na salę, znajdującą się nieopodal rozbudowanej bazy hoteli, do której bez problemu można dotrzeć o każdej porze dnia.

Wynająłeś lokal na imprezę? Teraz zatroszcz się o zamówienie cateringu

Organizując wydarzenie firmowe nie wolno nie uwzględnić tak ważkiego elementu, jak zapewnienie uczestnikom gorących oraz zimnych napojów i posiłków. Najlepszym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania profesjonalnej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dowóz we wskazany punkt wyśmienitych potraw dla gości, ale także doradzi w sprawie menu i weźmie na siebie dekorację stołów. W trakcie prestiżowych gal wskazane jest także zapewnienie obecnym na sali perfekcyjnej obsługi. Wypada zatem korzystać z pomocy firm cateringowych mających w swoim zespole kelnerów, którzy zaserwują potrawy w zgrabny sposób, a także doświadczonych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko apetyczne, lecz i idealnie wyglądające na talerzu dania.

Dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]