Organizacja przyjęć – znajdź odpowiednią salę i usługę cateringu

Organizacja przyjęć – znajdź odpowiednią salę i usługę cateringu

Przyjęcie w ogrodzie - dowiedz się więcej o ofercie na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Gdy ktoś mówi o przygotowaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, na ogół naszym pierwszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z obiadem weselnym. Tymczasem popularne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz zjeżdża się dziesiątki bliskich z bliższej i dalszej rodziny, to również komunie, zabawy z okazji 18-tych urodzin oraz ceremonie chrztu. Kiedy lista zaproszonych gości jest bardzo długa, najczęściej nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia oraz przyrządzać posiłków dla uczestników we własnym zakresie. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie stosownego do okazji lokalu.

Jak wybierać salę na przyjęcie okolicznościowego?

Każdy typ uroczystości wiąże się z różnymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. urodziny albo osiemnastka, w której uczestniczyć będą przede wszystkim osoby dorosłe, zaproszonym wypada udostępnić nie tylko miejsce, w którym skonsumują w spokoju posiłek, ale i pomieszczenie na tańce. Z kolei zabawy, w których dużą część gości mogą kilkulatki, jak komunie albo chrzty, poleca się urządzić w lokalu, który poza użyczeniem sali wewnątrz budynku oferuje także przestrzeń w ogrodzie. Dzięki zaoferowaniu najmłodszym zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, iż nie zmęczą się za szybko uroczystością i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Przekąski oferowane zaproszonym też należy dobrać do okazji. Organizując takie wydarzenie warto zatem skorzystać z oferty firmy trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się o dobre potrawy, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – zabawy okolicznościowe w dworskich salach lub w ogrodzie

Znalezienie miejsca na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w większych miejscowościach, nie jest wielką trudnością, ale niewiele ofert może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, położonym w Balicach pod Krakowem. Od wielu lat w nieomal królewskiej oprawie urządzane są w nim chrzciny, przyjęcia komunijne i – rzecz jasna – zabawy weselne, które wszyscy zaproszeni zapamiętają na lata. W Pałacu można wynająć jedną albo kilka sal, w których bez przeszkód można pomieścić nawet do 130 osób. Natomiast jeżeli przyjęcie ma być urządzona w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się nawet ponad 300 gości. Co najistotniejsze, firma cateringowa obsługująca to miejsce świadczy kompletną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przygotowania posiłków, przez ułożenie oraz przystrojenie stołów, aż po profesjonalną załogę kucharzy i kelnerów.

Dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]