Organizacja wesela – postawić na lokal czy dom weselny?

Organizacja wesela – postawić na lokal czy dom weselny?

Więcej szczegółów o miejscu na wesele w Krakowie.

Ceremonia ślubna i mające po nim miejsce wesele to wydarzenie, o którym rodzina młodej pary i zaproszeni goście będę pamiętać przez kilka miesięcy, a często wręcz lat. Jeżeli narzeczeni postanowią wyprawić przyjęcie dla dużej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, jakie przed nimi się pojawi, jest wybranie odpowiedniej sali weselnej, w której goście będą bawić się w ten specjalny wieczór w najlepszych warunkach.

Sala weselna – jakie czynniki wypada wziąć pod uwagę?

Wybierając miejsce na wesele para młoda musi wziąć pod uwagę parę dość istotnych okoliczności. W pierwszej kolejności musi znać ilość uczestników zabawy, żeby mieć pewność, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Goście muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest również, by mieli salę do tańca. Poza tym para młoda powinna sprawdzić w jakiej odległości od kościoła znajduje się sala weselna oraz czy droga do niej nie będzie uciążliwa. Jeśli na przyjęcie weselne poproszona jest rodzina i znajomi z dalekich krańców Polski, warto szukać lokalu na wesele, w pobliżu którego znajduje się bogata sieć hoteli. Następnym zagadnieniem jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, a więc załatwienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego, ułożenie menu i przystrojenie stołów. Te czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, toteż warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą wsparcie w obszarze kompleksowej organizacji zabawy weselnej.

Sale weselne w podkrakowskich Balicach – przyjęcie ze zniewalającą oprawą

Młode pary z południa Polski, głównie z okolic Krakowa, mogą zaplanować wesele w szalenie malowniczym miejscu, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego salach przyjęcia ślubne urządzane są od dziesięcioleci, a każde z nich charakteryzuje się zniewalającą oprawą. Pałac ma cztery sale zdolne pomieścić ponad setkę gości. Impreza może zostać urządzona również w plenerze przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim zdoła bez problemu aż 350 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego jest to, że położony jest jedynie 12 km od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę hotelową. Dojazd orszaku weselnego po ceremonii do sali weselnej nie będzie zatem trwać dłużej niż 30-40 minut.

Dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]