Parking przy lotnisku w Krakowie – zostaw tu samochód przed wyjazdem

Parking przy lotnisku w Krakowie – zostaw tu samochód przed wyjazdem

Tani parking Balice - z aktualną ofertą zapoznasz się na pandaparking.pl

Latanie staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, preferowanym przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, by udać się na wycieczkę musimy dojechać na lotnisko. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego auta, lecz to rodzi pytanie: gdzie go zaparkować w trakcie naszej podróży?

Strzeżony parking przy lotnisku – Twój samochód pod dobrą opieką

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podrzucenie na lotnisko, a następnie o odebranie nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość organizacji takiego transportu, gdyż wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu ruchliwych portów lotniczych, na przykład w podkrakowskich Balicach, powstały całodobowe parkingi, na których niewielkim kosztem możemy zostawić auto na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – naszej własności pilnuje profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane auta są ubezpieczone w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co zapewniają długoterminowe parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zwykle oferują również inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z walizkami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]