Parking przy lotnisku – znakomite miejsce dla samochodu na czas podróży!

Parking przy lotnisku – znakomite miejsce dla samochodu na czas podróży!

Wiele osób udających się w podróż samolotem nie przyjeżdża na lotnisko własnym autem, lecz prosi kogoś o przywiezienie lub przybywa taksówką. Uznaje się, że tak jest wygodniej, gdyż w innym wypadku pojawiłby się problem, gdzie zostawić samochód na czas wyjazdu. Warto jednakże wziąć pod uwagę rozwiązanie, którym jest pozostawienie pojazdu na strzeżonym parkingu przy lotnisku. Świetnie chroniony parking długoterminowy, który również przeznaczony jest dla krótszych postojów, zlokalizowany jest w pobliżu lotniska Kraków – Balice. Oferta tego miejsca kierowana jest do wszystkich podróżnych, którzy korzystają z lotniska, pragnących pozostawić swój pojazd w zaufanym miejscu na czas trwania podróży.

Parking przy lotnisku – czy warto tam zaparkować?

Najistotniejszą zaletą takiego rozwiązania jest oczywiście komfort, ponieważ pozwala to przybyć na lotnisko własnym pojazdem. Nawet jeśli parking znajduje się nie w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska, nie jest to żaden problem, ponieważ obsługa parkingu organizuje transfer podróżnych z parkingu na lotnisko i z lotniska na parking. Nie zabiera to dużo czasu, a transfery organizowane są od razu. Ponadto można mieć gwarancję bezpieczeństwa parkowanego pojazdu, o co dbają nie tylko standardowe środki ochrony. Parking jest także ubezpieczony, a więc tak strzeżony samochód może być o wiele bezpieczniejszy niż zostawiony we własnym garażu, gdzie zawsze może być narażony na kradzież w czasie nieobecności, zwłaszcza dłuższej, właściciela. Zaletą takiego rozwiązania są również ceny dogodniejsze niż można przypuszczać, a zatem jest to opłacalne zarówno w przypadku długoterminowego, jak i krótkoterminowego parkowania.

Parking przy lotnisku – inne usługi

Osoby korzystające z parkingu mieszczącego się w podkrakowskich Balicach mogą korzystać z jeszcze innych usług. Najistotniejszy jest fakt, iż mogą wyruszyć w podróż w ogóle nie obawiając się o bezpieczeństwo zostawionego samochodu, gdyż jest on chroniony na wszelkie sposoby. Wjazd na parking zabezpiecza szlaban oraz ogrodzenie. Bezpieczeństwo zapewnia nowoczesny monitoring i oświetlenie, a także profesjonalna ochrona, dozorująca przez całą dobę. W razie dłuższej podróży, po powrocie klienci parkingu mogą użyć dostępnego rozrusznika i kompresora albo poprosić o pomoc w uruchomieniu pojazdu obsługę. Powrót jest również tym wygodniejszy, iż po uporaniu się z odebraniem bagażu wystarczy zadzwonić na parking na numer zamieszczony na karcie parkingowej, by już po krótkim czasie móc wsiąść do podstawionego busa, który przewiezie na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w koszt parkowania, która jest bardzo atrakcyjna, a dodatkowo klienci parkingu zlokalizowanego przy podkrakowskim lotnisku niejednokrotnie mogą liczyć na różnego rodzaju rabaty.