Profesjonalna opieka nad grobami

Profesjonalna opieka nad grobami

Skieruj się w to miejsce jeżeli potrzebujesz zamówić sprzątanie grobów Kraków.

Oblicze nagrobków zmarłych bliskich jest dowodem naszego szacunku. Nie zawsze niestety znajdujemy czas, by się nimi zająć – także, kiedy groby położone są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Prawdziwe problemy stają się naszym udziałem natomiast, kiedy naszych najbliższych pożegnaliśmy w innej miejscowości – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to jednak, że groby są skazane na to, by zostać zaniedbane – doskonałym wyjściem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka usługa?

Popularność opieki nad grobami – skąd się bierze?

Na podobną pomoc stawiają nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo znaleźć również osoby starsze, które na sprzątanie grobów swoich bliskich zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których domeną jest opieka na grobami nierzadko proponują również inne usługi, czyli montaż ławeczek albo doradztwo przy załatwieniu przedłużenia opłaty lub poprawienia liter.

Opieka nad grobami – jak dużo wydamy?

Ceny, jakie należy zapłacić osobom opiekującym się nagrobkami naszych najbliższych są bardzo zróżnicowane. Zależą w szczególności od zakresu usług – gdy decydujemy się na jedynie pojedyncze czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Gdy jednak chcielibyśmy, by przedsiębiorstwo sprzątało grób co cztery tygodnie, musimy liczyć się z wydatkiem nawet czterystu zł rocznie. Pamiętajmy, iż stawki uzależnione są także od wielkości grobów, a najdroższe będzie czyszczenie rodzinnych grobowców.

Dane:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]