Rekomendowany fotograf Google – wirtualne spacery wysokiej jakości

Rekomendowany fotograf Google – wirtualne spacery wysokiej jakości

Nie posiadasz wiedzy w tej dziedzinie? Skorzystaj ze wsparcia rekomendowanego fotografa Google Krynica Zdrój

Spacery wirtualne po firmach stają się popularne, a mnóstwo podmiotów coraz częściej zleca wykonanie takiej usługi, a następnie umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Opcja zdalnego przejścia się po firmie przyciągnie wielu nowych klientów i zwiększy zyski naszego biznesu. Żeby jednak spacer był wysokojakościowy, jego przygotowanie należy powierzyć rekomendowanemu fotografowi Google.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest polecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, jak również wykonania materiałów zdjęciowych, które zostaną umieszczone w wizytówce Google. Nie jest to osoba zatrudniona w Google czy związana z marką, ale taka, która spełnia kryteria jakościowe Google, a więc charakteryzuje się profesjonalizmem. By pozyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google jest obowiązany zamieścić co najmniej 50 fotografii sferycznych wysokiej jakości (według wymogów Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O uzyskanie certyfikatu fotografa Google mogą starać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego warto wybrać fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego warto wybrać fotografa Google, są jego potwierdzone kompetencje. Osoba, która spełniła wymogi Google pod względem jakości zdjęć, na pewno potrafi wykonać wirtualne spacery Google Street View czy jakościowe panoramy 360. W ten sposób nie narażamy się na nieudolny czy niepoprawnie zrealizowany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna również zasady przygotowania takich zdjęć i samo zamówienie zrealizuje sumiennie. Fotograf polecany przez Google wspiera również firmy korzystające z jego usług i może to być dobry początek długofalowej oraz owocnej współpracy między nimi.

Fotograf Google świadczy też nieraz więcej usług. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu zdjęć oraz wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne fotografie wysokiej jakości powstałe w procesie tworzenia spaceru wirtualnego, wskazać nam które ujęcia warto opublikować, sporządzić materiały na inne serwisy np. YouTube lub Facebook, wesprzeć nas podczas tworzenia i konfiguracji wizytówki w Google, jak również pomóc w jej weryfikacji – co jest ogromnym plusem.

Gdzie znaleźć rekomendowanego fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy znaleźć w sieci, między innymi wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna szczegółowy spis, w którym po wybraniu lokalizacji otrzymamy dane polecanych fotografów z danego rejonu. Fotograf Google może też legitymować się wyjątkowym logo, które sygnalizuje, iż dysponuje on odpowiednimi umiejętnościami i jest zawodowcem w obszarze tworzenia wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]