Urządzasz imprezę w małej sali? Rozważ zamówienie cateringu kanapkowego

finger food catering, przekąski cateringowe

Przygotowanie nawet ogromnej imprezy nie jest trudnością, gdy mamy wystarczająco czasu na kupowanie potrzebnych produktów, a także późniejsze samodzielne preparacja z nich smakowitych przysmaków dla gości zabawy. Co prawda nie każdy ma taką swobodę, ale nie oznacza to od razu, iż powinno się odpuścić zamiar celebracji znaczącego jubileuszu. W takim przypadku warto poszukać usług cateringu kanapkowego.

Przekąski cateringowe – pozwól gościom prowadzić swobodną pogawędkę

Finger food catering, a po polsku catering kanapkowy, to usługa kierowana zwłaszcza do klientów biznesowych, jednak decydują się na nią regularnie również osoby prywatne oraz rozmaite stowarzyszenia urządzające wytworne spotkania. Polega ona na dostarczenie na bankiet potraw w wariancie finger food, innymi słowy maleńkich przekąsek, które da się skonsumować na stojąco i bez konieczności użycia widelca. Przy perfekcyjnym cateringu finger food nie ma potrzeby używać talerza – to przekąska na “jeden kęs”. Finger food to przede wszystkim sandwicze, tartoletki warzywne oraz owocowe lub roladki. Ten model cateringu rewelacyjnie zdaje egzamin na imprezach, gdzie organizatorom zależy na szerokiej interakcji uczestników. Pozwala on na prowadzenie nieskrępowanych pogawędek, a przy tym nie sprowadza kontaktu wyłącznie do osób siedzących przy wspólnym stoliku.

Catering finger food – tańszy niż wyrafinowane kolacje

Zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni dostrzegą zalety, jakie niesie zamówienie przygotowania cateringu kanapkowego zewnętrznej firmie. Przede wszystkim tym sposobem rozwiązuje się problem związany z ułożeniem stolików i stresu z usadzaniem uczestników bankietu. Zimne i ciepłe napoje oraz zakąski postawione są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy ma na to ochotę. Jest to nadzwyczaj przydatne głównie w małych pomieszczeniach, w których ustawienie właściwej liczby stołów byłoby trudne. Finger food catering natychmiast sprawia także, że uroczystość ma mniej oficjalny, luźniejszy klimat. Wypada podkreślić, iż menu z małych przekąsek jest statystycznie tańsze niż wyszukane obiady, a przy tym daje większą swobodę dopasowania ich do wyborów żywieniowych uczestników imprezy. Co istotne, catering finger food nie potrzebuje dostępu do sprzętu kuchennego, a to nieraz stanowiło główną przeszkodę przy organizacji wydarzeń w siedzibach firm.

Dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]