Usługi cateringowe – usługa nie tylko na imprezy firmowe

Usługi cateringowe – usługa nie tylko na imprezy firmowe

Firmy cateringowe Kraków. Rzetelna pomoc profesjonalistów.

Kiedy organizujesz wystawny event biznesowy czy rodzinny, na który spraszasz sporą liczbę uczestników, raczej nie dasz rady w pojedynkę zatroszczyć się o poczęstunek dla gości. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując napoje i popularne przekąski w supermarkecie – ważne imprezy w większości wypadków wymagają dopracowanej oprawy też w kwestii poczęstunku. Zatem nie wypada położyć na stołach gości samych herbatników oraz słodkich napojów. W takich wypadkach najlepszym wyjściem jest zamówienie usługi cateringu.

Pragniesz wynająć usługę cateringową? Klarownie komunikuj swoje oczekiwania

Firmy oferujące usługi cateringu zazwyczaj świadczą parę jego rodzajów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji chrztów, wesel lub urodzin, catering firmowy i catering świąteczny, innymi słowy dostarczanie posiłków na Wigilię. Oferty te są dobrze dopasowane do charakteru konkretnych eventów, przez co znacząco różnią się m.in kosztem oraz wachlarzem dań proponowanych w ramach usługi. Postanawiając o skorzystaniu z usług firmy cateringowej należy pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą klarownie zaprezentować własne oczekiwania, ale przy tym być też otwartym na jego pomysły. Wszak dla caterera obsługa imprez różnego rodzaju to jego praca, a długoletnie doświadczenie w tym obszarze umożliwia mu znajdowanie rozwiązań, które przypadną do gustu ogółu gości.

Zamówienie usługi cateringowej pozwala zaoszczędzić czas

Przygotowanie poczęstunku nawet dla niewielkiej grupy gości może być uciążliwym zadaniem, głównie wtedy, gdy jesteśmy zmuszeni zrobić to samemu. Zlecenie usługi cateringowej doświadczonej firmie pozwala zatem zaoszczędzić czas, który możemy przeznaczyć na uzgodnienie innych istotnych elementów eventu. Jest to też sposobność uraczenia gości wybornymi posiłkami przyrządzonymi przez wykwalifikowanych kucharzy. Wypada jednocześnie zaznaczyć, iż ważnym przymiotem dań, które dostarczają firmy cateringowe, jest nie tylko doskonały smak, ale również ich prezentacja. Ponadto podmioty, które zajmują się obsługą dużych eventów posiadają też swoją doświadczoną kadrę kelnerską.

Dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]