Wlewy dożylne witaminy C na groźne schorzenia

Wlewy dożylne witaminy C na groźne schorzenia

Kwas askorbinowy to bardzo cenny pierwiastek, który leczy choroby i wspiera układ immunologiczny. Polecany jest przede wszystkim w sezonie jesienno-zimowym. Od niedawna kwas askorbinowy wykorzystuje się w dodatkowy sposób – przy bardzo ostrych chorobach. Zweryfikujmy w takim razie na czym polegają dożylne wlewy witaminy C i jakie są zalecenia do ich stosowania.

Wlewy witaminy C – ogromne porcje kwasu askorbinowego

Witamina C jest elementem niezbędnym do właściwego funkcjonowania organizmu człowieka. Jesteśmy zmuszeni przyjmować ją w formie tabletek lub naturalnej (np. z jedzenia), ponieważ sami nie jesteśmy w stanie jej wyprodukować. Nowoczesna medycyna od lat weryfikuje oddziaływanie witaminy C na usuwanie groźniejszych schorzeń – kleszczowego zapalenia mózgu, niewydolności serca i mnóstwa innych. Nauka weryfikuje przede wszystkim działanie kwasu askorbinowego na niszczenie komórek kancerogennych – niektóre doświadczenia starają się dowieźć, że wprowadzenie wlewów witaminy C może dać o wiele lepsze wyniki leczenia. Dożylne wlewy witaminy C polegają na podaniu sporych porcji tej substancji do ustroju. Wlewy sięgają nawet 10 gramów, jest to więc niezwykle mocne stężenie, które pomoże pokonać wiele poważnych chorób.

Dożylne wlewy witaminy C – kiedy pierwsze efekty

Technika aplikowania witaminy C, czyli kroplówka, usuwa możliwość pojawienia się efektów niepożądanych, które mogłyby pojawić się w przypadku tradycyjnych terapii (np. tabletek). Rezultaty mogą być znakomite – miażdżyca cofnie się, a układ immunologiczny zostanie wzmocniony. Żeby dostrzec trwałe rezultaty, terapia musi potrwać około kilku tygodni, a dawki muszą być precyzyjnie kontrolowane przez specjalistę, który decyduje o kierunku terapii.