„ABC Zdrowie” o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg

„ABC Zdrowie” o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg

Tu znajdziesz więcej informacji o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadziła dziennikarka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Zbadano działanie pełnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z 6 modułów aktywnych oraz dodatkowych elementów czyniących eksploatację urządzenia o wiele wygodniejszą. W urządzeniu prędkość wibracji jest regulowania – dostępne są cztery zakresy, z czego najwyższy dedykowany jest do treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na przeprowadzenie zabiegów na łydkach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i stopach. Jeśli chcemy poszerzyć funkcjonalność urządzenia i dostosować je do indywidualnych preferencji, konieczne będzie zakup modułu: Biodra, Metabolizm, Kolana, Nogi lub Szyja. Przy użyciu tych modułów można efektywnie łagodzić drętwienie karku, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, zapobiegać bólom łydek i kolan, przeciwdziałać migrenom, jak również wspomagać odchudzanie.

Rehabilitacja z zestawem RAM Vitberg+ trwają pół godziny i można je przeprowadzać w profesjonalnych gabinetach oraz domach opieki, jednak pozwalają przede wszystkim na korzystanie z nich we własnym domu.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]