Gdzie stosuje się urządzenia do fali uderzeniowej?

Gdzie stosuje się urządzenia do fali uderzeniowej?

Kliknij tu jeśli interesuje Cię fala uderzeniowa aparat

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia pomagająca leczyć dolegliwości różnego typu. Kiedy jest stosowana i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Gdzie stosowane jest urządzenie do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest w szerokim zakresie wykorzystywana w medycynie sportowej, kosmetologii, rehabilitacji, ortopedii oraz wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi przenika kilkanaście centymetrów w głąb organizmu i oddziałuje bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla sąsiadujących tkanek i wykazuje się wysoką efektywnością w walce z różnorodnymi schorzeniami. Dzisiejsze urządzenia do fali uderzeniowej niesłychanie precyzyjnie aplikują impulsy, dzięki czemu terapia daje nadzwyczaj dobre efekty. Aparaty do fali uderzeniowej sprawdzą się między innymi w przypadku schorzeń związanych z narządami ruchu, takich jak zespół bolesnego barku, bóle w okolicy bioder, zapalenie ścięgien czy ostroga piętowa. Urządzenie do fali uderzeniowej może być stosowane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez kosmetologów i rehabilitantów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – 70% skuteczności

Używane współcześnie urządzenia stosujące falę uderzeniową są zaopatrzone w dwa odrębne kanały oraz aplikatory, dzięki czemu możliwe jest zastosowanie terapii u dwóch osób równocześnie. Współczesny sprzęt emituje falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych). Impulsy docierające do tkanek nieinwazyjnie stymulują błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co umożliwia zredukowanie sygnałów bólowych u pacjentów cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej jest efektywna w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Dane:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]