„Kto Cię wyleczy” testuje zestaw do wibroterapii firmy Vitberg

„Kto Cię wyleczy” testuje zestaw do wibroterapii firmy Vitberg

Wejdź na ktociewyleczy.pl/wiedza/leczenie/terapie-naturalne/6174-opinie-o-vitberg-wibroterapia-zmniejszyla-u-mnie-bol-kregoslupa, aby otrzymać szczegółowe informacje o marce Vitberg

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc ludziom cierpią na ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed komputerem? Zapoznaj się z opinią redaktorki serwisu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii firmy Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – konkurencja dla leków przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy przed komputerem często odczuwamy bóle kręgosłupa, uczucie ciężkości w nogach oraz zesztywnienie szyi i ramion. Jest to wynikiem braku optymalnej ilości ćwiczeń, ponieważ brak czasu bywa często przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te części ciała, w których czujemy ból. Elementy zestawu do wibroterapii marki Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w drgania kolana, nogi, plecy, biodra lub szyję. Terapia wibracjami nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale również odpręża, co przekłada się na obniżenie poziomu stresu i mocniejszy sen. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm.

Urządzenie RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego i 5 opcjonalnych modułów aktywnych. Podział na moduły jest ważną zaletą produktów firmy Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących bądź dobrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]