Lampa BEYOND – skuteczny sposób na wybielanie zębów

Lampa BEYOND – skuteczny sposób na wybielanie zębów

Mocne i śnieżnobiałe zęby to marzenie wielu osób. Niestety bakterie systematycznie oddziałują na nasze szkliwo i powodują, że pojawiają się na nim przebarwienia. Nie zawsze domowe środki wybielające zapewniają dobre efekty. Jak odzyskać piękny uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezbolesne?

Wybielanie zębów – gdy szczotkowanie nie pomaga

Mycie jamy ustnej po każdym posiłku pomaga utrzymać zdrowe szkliwo, ale nie zawsze chroni przed nieestetycznym wyglądem. Cukry i inne czynniki powodują, że nasz uśmiech traci swój naturalny blask. Domowe zabiegi pielęgnacyjne (żele, paski, woski), nie zawsze są bezpieczne dla jamy ustnej. Na szczęście współczesna stomatologia estetyczna wypracowała skuteczne metody, które przywracają zębom biel. Jakie zabiegi są teraz najpopularniejsze? Lekarze szczególnie rekomendują naświetlanie zębów lampą BEYOND, która zapewnia satysfakcjonujące rezultaty już po kilku zabiegach. Wybielanie tą metodą jest zupełnie bezbolesne i bezpieczne dla jamy ustnej.

Wybielanie zębów nawet o 14 odcieni

Jak przebiega wybielanie zębów metodą BEYOND? Zabieg zaczyna się od weryfikacji stanu uzębienia. W dalszej kolejności przy pomocy specjalistycznego szablonu oznacza się barwę zębów przed zabiegiem. Po wykonaniu wstępnych czynności, dentysta przystępuje do nałożenia kremu wybielającego na wybrany ząb lub całość uzębienia. Ważny jest również dobór właściwego odczynu żelu. Żel aktywowany jest przez światło lampy, co pomaga dotrzeć do struktury zęba minimalizując przebarwienia. Zabieg BEYOND rozjaśnia zęby nawet o kilkanaście odcieni, rezultaty są więc spektakularne i wyjątkowo trwałe. Po zabiegu zaleca się stosowanie białej diety przez co najmniej ok. 7 dni. Osobom, które z powodu przeciwwskazań nie mogą stosować lampy BEYOND zaleca się wybielanie zębów za pomocą szyn wybielających.