Polski psycholog w UK – imigrant może liczyć na pomoc

Polski psycholog w UK – imigrant może liczyć na pomoc

Chcesz skontaktować się z polskim psychologiem Northampton? Skieruj się tu

Po przystąpieniu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków pracy na naszych rodaków Polacy z chęcią zaczęli wyjeżdżać na Wyspy. Aktualnie fala emigracji jest znacznie mniejsza, ale nadal nie brakuje ludzi skorych do pracy właśnie w Wielkiej Brytanii. Niestety emigracja do Wielkiej Brytanii stwarza mnóstwo utrapień, z którymi bez dodatkowego wsparcia uporać się jest bardzo trudno.

Polski psycholog w UK – w jakich sytuacjach jest niezbędny?

Przebywanie na emigracji i związane z tym odseparowanie od rodziny, a także zatrudnienie w obcym kraju, mogą rodzić wiele problemów, którym naprawdę ciężko jest podołać. Rozstanie z bliskimi nierzadko wywołuje bardzo duży stres. Ponadto w wielu wypadkach pojawiają się również kłopoty z otrzymaniem etatu czy integracją z nowymi współpracownikami. Bariera językowa, która do tej pory jest dość często spotykana, powoduje, że błyskawicznie dochodzi do odizolowania się od znajomych , z którymi się pracuje. A od tego już tylko mały krok do utrudniających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju lub zwiększenia liczby zachowań o charakterze agresywnym. Odruchy tego typu niezwykle trudno jest poskromić bez pomocy psychologa. W związku z tym nie należy obawiać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Sesja z psychologiem jest najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg wizyty?

Każda rozmowa z psychologiem przeprowadzana jest w bezpiecznej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie trzeba bać się, że informacje przekazane w czasie wizyty zostaną powierzone dalej. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie należy skrywać swoich kłopotów oraz słabości – jego rolą jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten uczy, w jaki sposób uporać się ze stresującymi zdarzeniami, a także pomaga nazywać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Konsultacja odbywa się w języku polskim, co sprawia, że odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie powinna się bowiem zastanawiać się, czy będzie zrozumiana i czy sama właściwie zrozumie to, co radzi jej specjalista.

Dane:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339