Redaktorzy „Słowo Seniora” o urządzeniach marki Vitberg – opinie testujących

Redaktorzy „Słowo Seniora” o urządzeniach marki Vitberg – opinie testujących

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o Vitberg opinie, znajdziesz na slowoseniora.pl/vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-i-opinie/

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadzili autorzy serwisu „Słowo Seniora”. Recenzję Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po 2-tygodniowym okresie użytkowania.

Vitberg – opinie redaktora serwisu „Słowo Seniora”

Zestaw do terapii wibracjami RAM Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz pięciu dodatkowych modułów dedykowanych: Kolana, Szyja, Biodra, Nogi oraz Metabolizm. W części bazowej można z kolei włączyć 3 programy:
– Nogi – likwidujący rwanie stóp, ociężałość nóg czy skurcze łydek;
– Kręgosłup – stosowany najczęściej przy zesztywnieniach, zespołach korzeniowych czy bólach grzbietu;
– Relaks – zalecany po znacznym wysiłku, a także łagodzący następstwa stresu, nerwowości i niepokoju.

Drgania rozkurczają mięśnie i wprowadzają w stan relaksu. Pomaga to nie tylko złagodzić ból poszczególnych części ciała, ale również może ułatwić zaśnięcie osobom cierpiącym na bezsenność. System RAM Vitberg+ służy do stosowania zarówno w profesjonalnych klinikach, jak i we własnym domu. Do produktów załączona jest szczegółowa instrukcja obsługi, a jakiekolwiek wątpliwości dotyczące ich użytkowania można rozwiać łącząc się z konsultantem firmy Vitberg.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]