Urządzenia Vitberg do wibroterapii – testy portalu Napieraj.pl

Urządzenia Vitberg do wibroterapii – testy portalu Napieraj.pl

Sprawdź więcej informacji o marce Vitberg na napieraj.pl

Co o wibroterapii sądzą sportowcy? Czy polecają stosowanie urządzenia RAM Vitberg+? Jakie oddziaływanie na ciało mają drgania?

Zestawy marki Vitberg – opinie osób czynnie uprawiających sport

W rehabilitacji w sporcie od kilkunastulat stosuje się wibracje o niewielkiej częstotliwości. Wibroterapia może pozytywnie oddziaływać na podniesienie poboru tlenu, jak również utlenienie krwi oraz mięśni. Masaż wibracyjny rozluźnia mięśnie, przyśpiesza ich odbudowę po znacznym wysiłku. Nawet jeżeli zajmujemy się sportem wyłącznie dla przyjemności, także możemy skorzystać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki firmie Vitberg bez przeszkód można poddać się takiemu zabiegowi w swoim domu. Produkowane w Polsce urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym bez problemu wskażemy interesujący nas program (w wersji bazowej jest to tryb Relaks, Kręgosłup lub Nogi) oraz intensywność drgań.

Aparat marki Vitberg otrzymuje liczne pozytywne opinie zarówno od lekarzy, sportowców oraz rehabilitantów, jak i prywatnych użytkowników. Zwracają oni uwagę, że urządzenia pozwalają odprężyć i rozluźnić organizm, co daje wrażenie jak po intensywnym masażu fizjoterapeuty.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]