Vitberg – w odwiedzinach u rodzimego producenta urządzeń do wibroterapii

Vitberg – w odwiedzinach u rodzimego producenta urządzeń do wibroterapii

Tutaj uzyskasz więcej szczegółów o Vitberg opinie

Z każdym rokiem wibroterapia znajduje zastosowanie w coraz to nowych obszarach:sporcie wyczynowym, rehabilitacji czy kosmetologii. Mało kto jednak ma świadomość, iż w to właśnie w Polsce wytwarzane są urządzenia do wibroterapii, służące zarówno zwykłemu Kowalskiemu, jak i sportowcom, lekarzom i fizjoterapeutom.

Vitberg – aparaty do wibroterapii polskiego producenta

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ produkuje się w fabryce w Nowym Sączu. Produkcja składa się z kilku działów, między innymi z: wykrawalni, szwalni, działu elektroniki i montowni. Zaprojektowanie urządzenia trwało wiele lat. Produkty Vitberg są ręcznie składane, a poszczególne ich elementy poddawane są wielu testom. Poszycie aparatu szyte jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w szpitalach i przychodniach, ponieważ jest mocna i łatwa do odkażenia.

Zestaw RAM Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z aparatów marki Vitberg składających się z modułu bazowego, 5 dodatkowych modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, można korzystać zarówno we własnym domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję kozetek oraz fotelisłużących do poprawnego ułożenia pacjenta w czasie zabiegów terapii wibracyjnej.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]