Wibroterapia dla każdego – poznaj opinie o urządzeniach Vitberg

Wibroterapia dla każdego – poznaj opinie o urządzeniach Vitberg

Vitberg. Więcej szczegółów na www.youtube.com

Nieważne czy jesteś Panią domu czy zawodowym sportowcem, nie ma wątpliwości, że zestaw RAM Vitberg+ może przyczynić się do podniesienia jakości Twojego życia. Zobaczmy wspólnie miejsce, gdzie wytwarzane są aparaty do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Aparaty marki Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Towarzysz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu oraz Pani Bogusławie podczas ich wycieczki po siedzibie firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im modułowe urządzenia do wibroterapii tej marki. Bolące biodro, stres, regeneracja organizmu po wyczerpujących sesjach treningowych czy spowolniony metabolizm – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały zaprojektowane urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – kilka słów o firmie

Firma Vitberg to polski producent urządzeń do wibroterapii, która w rezultacie długoletnich badań nad tą dziedziną stworzyła unikatowy produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Urządzenia są montowane w całości w Nowym Sączu, z polskich elementów, a wszelkie ich części składane są ręcznie. Vitberg kładzie nacisk na ścisłą kontrolę jakości, z tego powodu przed oddaniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie testowany. Z myślą o swoich pacjentach, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg nieustannie ulepsza oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad aparatami, jak również zagadnieniami zwiazanymi z wibroterapią.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]