Wortal „Uroda i Zdrowie” o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

Wortal „Uroda i Zdrowie” o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

Po więcej informacji o Vitberg opinie zajrzyj tutaj

Poznaj wyniki testu zestawu do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęli się redaktorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Opinię dotyczącą Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm opracowano po miesięcznym okresie użytkowania maty masującej.

Vitberg – recenzja redaktorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie marki Vitberg jest łatwe do instalacji. Zaledwie w kilka sekund po podłączeniu poszczególnych modułów do części bazowej można rozpocząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Drgania wpływają pobudzająco na jelita. Vitberg opracował również moduł Biodra, który poddaje wibracjom m.in. mięśnie czworogłowe i dwugłowe oraz pośladkowe uda. Natężenie drgań modułów regulowane jest pilotem. Już po kilku dniach stosowania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie pobudzenie przemiany materii, a w rezultacie – na zakończenie miesięcznego testu – spadek wagi.

System RAM Vitberg+, który można stosować też przy schorzeniach układu kostno-stawowego, mięśni oraz do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w licznych punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie Polski.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]