Zestaw RAM Vitberg+ – lecznicza i profilaktyczna terapia wibracjami

Zestaw RAM Vitberg+ – lecznicza i profilaktyczna terapia wibracjami

Co trzeba wiedzieć o marce Vitberg?

Na czym polega wibroterapia i jak wpływa na poprawę zdrowia człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych schorzeń? Czy jest możliwość zakupu urządzenia do wibroterapii do domowego użytku? Dowiedz się wszystkiego z artykułu portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, która polega na stymulacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez stosowny przyrząd bodźca mechanicznego. Terapii wibracjami można poddać całe ciało bądź skoncentrować się na określonej jego części. Stosowanie wibroterapii polecają fizjoterapeuci, rehabilitanci i lekarze medycyny sportowej.

Wibroterapia podnosi sprawność organizmu na różny sposób: usprawnia krążenie limfatyczne, poprawia perystaltykę jelit, wspomaga leczenie problemów urologicznych, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania przyrządów do wibroterapii uspokajają i łagodzą stres, ułatwiają relaksację pacjenta, usprawniają krążenie w kończynach dolnych, a także wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystywane jest w profilaktyce objawów miażdżycy oraz zawału serca.

RAM Vitberg+ – urządzenie do wibroterapii polskiej produkcji

Zainteresowanie terapią wibracjami rośnie z każdym rokiem, jednakże pacjenci chcą używać przyrządów do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Dla nich właśnie kierowana jest oferta polskiej firmy Vitberg, która opracowała Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość testowania swoich urządzeń w sieci poradni, rozsianych na terenie całego kraju.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]