Zestawy RAM Vitberg+ w Pracowni Wibroterapii w Krakowie

Zestawy RAM Vitberg+ w Pracowni Wibroterapii w Krakowie

Zobacz więcej szczegółów o marce Vitberg na youtube.com/watch?v=UjB6L8FIPG4

W 2018 r. na AWF-ie w Krakowie zaczęła działać pierwsza Pracownia Wibroterapii. Przedsięwzięcie zainicjowano przy współudziale nowosądeckiej firmy Vitberg.

Zajęcia dydaktyczne oraz badania z produktami firmy Vitberg

Pracownia Wibroterapii przeznaczona jest do przeprowadzania badań naukowych nad oddziaływaniem terapii wibracjami na organizm ludzki. Będą w niej także prowadzone zajęcia dydaktyczne dla studentów AWF-u z zakresu kosmetologii, fizykoterapii i odnowy psychosomatycznej. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+, w które wyposażona jest Pracownia Wibroterapii, będą służyć również do regeneracji sportowców. Rozgłos krakowskiej Pracowni Wibroterapii przyczyniła się do tego, że aparaty Vitberg zaczęły testować AWF-y w Warszawie i w Gdańsku.

Do jakich badań przyczynią się aparaty firmy Vitberg?

W przyszłości wyniki badań mogą pomóc w modernizacji terapii pacjentów czy optymalizacji treningów sportowców. Niewątpliwie w Pracowni Wibroterapii prowadzone będą badania z dziedziny biochemii i fizjologii. Analizie poddany będzie wpływ wibroterapii na stany zapalne stawów i mikrokrążenie. Rezultaty obserwacji będą porównywane z rezultatami uzyskiwanymi przez laboratoria z całego świata.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]