Jak wybrać kufry do motocykla

Jak wybrać kufry do motocykla

Potrzebujesz kufrów do motocykla? Odwiedź tę stronę.

Nie ma znaczenia, czy jesteś amatorem dalekich wycieczek motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do pracy – pewnie często musisz przewieźć jakiś bagaż, a jak zapewne wiesz, nie zawsze jest to przyjemne. Niektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, ale nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w najwyższym stopniu komfortowych oraz bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu będzie kufer na motor. Jakkolwiek który kufer na motocykl zakupić?

Kufry motocyklowe – rodzaje / Kufry na motocykl – typy / Kufry do motocykla – rodzaje / Typy kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, który jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne tudzież instaluje się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba rodzaje kufrów mają swoje plusy. Kufry centralne są bardziej pojemne i stabilne, a na domiar tego – po zamontowaniu na nie właściwej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co uzupełnia wygodę jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je kupić pojedynczo bądź od razu w zestawie. Są niezmiernie zróżnicowane, właśnie dlatego zanim dokona się kupna, warto zapoznać się ze szczegółowymi opisami pojedynczych produktów – i zakupić taki kufer, który najodpowiedniej odpowiada naszym oczekiwaniom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie powinieneś wybierać pomiędzy centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równolegle oba warianty, a to pozwoli Tobie przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując ostatecznego doboru kufra na motor, zwróć szczególną uwagę nie jedynie na cechy produktu, ale również na jego markę. My polecamy w szczególności firmę GIVI, jaka na ogromne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz idealny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najważniejsze.

Dane:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]